حضور هیات تجاری 100نفری سوریه در اتاق بازرگانی البرز/نشست های B2B میان فعالان اقتصادی سوریه و البرز

حضور هیات تجاری 100نفری سوریه در اتاق بازرگانی البرز/نشست های B2B میان فعالان اقتصادی سوریه و البرز

204  تعداد بازدید  |  دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403

همزمان با برگزاری ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران اکسپو ۲۰۲۴، هیات تجاری ۱۰۰ نفری از کشور سوریه در اتاق بازرگانی البرز حضور یافتند و در ادامه نشست‌های B2B میان فعالان اقتصادی این کشور و استان البرز در حوزه‌های مختلف تولیدی و صنعتی برگزار شد.
 
 
به گزارش روابط‌عمومی انجمن تخصصی صنایع همگن نساجی ، پوشاک و چرم استان البرز ، هیات تجاری ۱۰۰ نفری از کشور سوریه همزمان با برگزاری ششمین دوره نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران و با هماهنگی بسیج تجار امین به البرز سفر کرده و در نشستی در محل اتاق بازرگانی البرز با فعالان اقتصادی این استان گفت‌وگو کردند.
 
در این نشست، یداله مالمیر رئیس انجمن تخصصی صنایع همگن نساجی ، پوشاک و چرم استان البرز نائب رئیس اتاق بازرگانی البرز، ضمن خوش‌آمدگویی به مهمانان، توضیحاتی در خصوص فعالیت‌های بخش خصوصی این استان و دامنه مراودات میان ایران و سوریه بیان کرد، در ادامه محمد انصاری مدیرکل صنعت، معدن و تجارت البرز نیز نکاتی را پیرامون ظرفیت‌های اقتصادی البرز طرح نمود.
 
 
در ادامه محمد ابوالهدی اللحام رئیس اتحادیه اتاق‌های بازرگانی کشور سوریه و رزان سلوطه معاون وزیر بهداشت این کشور بر به کارگیری تمهیدات لازم برای افزایش تعاملات تجاری میان طرفین تاکید کردند‌.
 
در ادامه نیز هیات تجاری سوریه بازدیدی از نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی و صنعتی اتاق بازرگانی البرز داشتند.
 
بعد از بازدید از نمایشگاه اتاق بازرگانی البرز، جلسات B2B میان اعضاء هیات تجاری سوریه و نمایندگان شرکت‌های ایرانی و برندهای فعال استان در زمینه‌های مختلف برگزار شد.
 
روابط عمومی تخصصی صنایع همگن نساجی ، پوشاک و چرم استان البرز