رییس انجمن تخصصی صنایع همگن نساجی، پوشاک و چرم البرز

توسعه و تقویت انجمن های تخصصی پویایی اقتصاد را همراه دارد

712  تعداد بازدید  |  سه شنبه 3 خرداد ماه 1401

رییس انجمن تخصصی صنایع همگن نساجی، پوشاک و چرم البرز ، توسعه و تقویت انجمن های تخصصی را بستر ساز ایجاد تحول در تولید و صادرات و گامی موثر در مسیر پویایی اقتصاد استان و کشور عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی انجمن نساجی، پوشاک و چرم البرز، یدالله مالمیر در نشست هم اندیشی مجمع عمومی سالانه این انجمن که باهدف برگزاری انتخابات هیات مدیره  و بازرس جدید برگزار شد گفت: تعامل و همراهی مدیران البرز در رفع موانع تولید ، بازار صنایع پوشاک و محصولات چرمی استان را رونق بخشیده است.  

وی ازمدیران استانداری و سازمان های مرتبط با تولید  و صادرات که همواره این انجمن تخصصی را در رفع مشکلات صنایع نساجی و پوشاک یاری داده اند تشکر کرد. 

وی برگزاری نشست های مشترک هم اندیشی فعالان اقتصادی و مسوولان ارشد اقتصادی استان و کشور در بحث تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها را از اقدامات راهگشا در رفع برخی چالش های حاد صنایع نساجی و پوشاک استان عنوان کرد.

رییس انجمن صنایع همگن نساجی، پوشاک و چرم البرز گفت: با پیگیری مستمر این انجمن و برقراری تعامل با وزارت صمت، زمینه تخصیص تسهیلات سالیانه سرمایه در گردش با هدف افزایش تولید و تکمیل ظرفیت های خالی واحد های نساجی، پوشاک و چرم مهیا شده است. 

مالمیر گفت: برنامه ریزی های موثر برای آموزش نیروی ماهر و متخصص در صنایع نساجی، پوشاک و چرم با هدف بهبو د فضای کسب و کار از اقدامات مهمی است که با همکاری مشترک اتاق بازرگانی، شرکت شهرک های صنعتی و اداره کل فنی و حرفه ای استان  به مرحله اجرا در آورده ایم. 

وی ایجاد و  راه اندازی بزرگترین بازارچه اینترنتی پوشاک با پشتیبانی و مشارکت شرکت تعاونی انجمن نساجی البرز و اتحادیه صنف پوشاک کرج را اقدام مهم دیگری در بستر عرضه محصولات پوشاک و چرم استان در بازار مصرف کشور عنوان کرد.

 وی گفت: با توجه به اینکه محصولات تولیدی صنایع پوشاک البرز بسیار مرغوب و در طرح ها و رنگ های متنوع و مشتری پسند راهی بازار مصرف می شود، لذا برنامه ای تدارک دیده ایم تا زمینه حضور هر چه پررنگ تر این محصولات در بازار های صادراتی را  فراهم کنیم. 

رییس انجمن صنایع همگن نساجی، پوشاک و چرم البرز حضور فعال این انجمن در کارگروه مد و لباس و  برگزاری جشنواره ای در این زمینه را از دیگر اقدامات این انجمن‌ برای ترغیب و تشویق مصرف کنندگان به خرید پوشاک تولید وطن ذکر کرد.

 در ادامه این نشست، چهارمین دوره انتخابات انجمن صنایع همگن نساجی، پوشاک و چرم البرز با حضور صنعتگران عضو برگزار شد و اعضای منتخب هیات مدیره انتخاب و معرفی شدند. 

 در این انتخابات پنج نفر به عنوان اعضای اصلی و دو نفر به عنوان اعضای علی البدل هیات مدیره و نیز دو نفر به عنوان بازرس و بازرس علی البدل انتخاب شدند.